Casa Roots Villa
| Wi-Fi WiFi | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze 12 m² Casa Roots Villa Capitólio bevindt zich op 3 km afstand van Cachoeira Ambrosio en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.
Morro do Chapeu is binnen 25 minuten wandelen vanaf dit vakantiehuis gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan Igreja Matriz de São Sebastião, gelegen op een afstand van 6 km.
Casa Roots Villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche.
De 4-badkamer villa beschikt over een kitchenette, evenals een eethoek buiten voor self-catering. U kunt ook gebruikmaken van koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven om uw eigen maaltijd te bereiden. Restaurante Chico Pintado serveert Zuid-Amerikaanse gerechten en ligt op een korte afstand van de woning.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Casa Roots Villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Casa Roots Villa biedt WiFi aan. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Casa Roots Villa te bezoeken?
Gasten van Casa Roots Villa kunnen eten in Restaurante Chico Pintado restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Casa Roots Villa?
Casa Roots Villa beschikt over een kitchenette met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar het vakantiehuis mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in het vakantiehuis logeren.